Rok sa s rokom zišiel a my vám predstavujeme kolekciu kalendárov 2024. Aj tento rok je naša ponuka plná zaujímavých titulov, ktoré vám, pevne dúfame, urobia radosť aj dobrú službu. Pretože,čo je hlavným poslaním kalendárov? Predsa byť ozdobou aj pomocníkom zároveň.

Kalendár Medzinárodná kuchárka

Niekto cestuje prstom po mape a niekto vareškou po panvičke. Podniknite cestu okolo sveta z vašej kuchyne a doprajte si tisíce chutí a vôní exotiky. Jediný jazyk, ktorý pri tom budete potrebovať, je ten maškrtný. Skúste si podľa našich receptov pripraviť výlet napríklad do Mexika, Grécka, Indie, Brazílie alebo do Thajska. Tacos, musaka, tikka masala, moqueca… To sú slovíčka, ktoré sa naučíte nielen vysloviť, ale aj pripraviť svojej rodine či priateľom.

Stolový kalendár Medzinárodná kuchárka

 

Pracovný kalendár Obrázky zo sveta

Koľko je na nebi hviezd? A koľko je v Európe miest? Koľko k tým mestám vedie ciest, a vôbec – je toto snáď nejaký vedomostný test?

Stolový kalendár Obrázky zo sveta

 

Pracovný kalendár Mestá Európy

Precestovať Európu a nemusieť si na to vziať ani jeden deň dovolenky? Splnené s naším plánovacím stolovým kalendárom "Mestá Európy!

Stolový kalendár Mestá Európy

 

Ďalšie kalendáre

Chceli by ste kolegu, ktorý dodrží každý termín, perfektne plánuje, vie celý kalendár naspamäť, je tichý a spoľahlivý společník a udrží akékoľvek tajomstvo? A ešte k tomu je krásny ako obrázok? :-) My takého poznáme!

Výber kalendárov tu

 


 

 

V prípade záujmu o výrobu kalendárov a diárov podľa vašich predstáv nás prosím kontaktujte telefonicky: +421 908 904 426, e-mailom: obchod@helma365.eu.