V kategórii veľkých nástenných kalendárov Exclusive Edition by sme vás chceli zoznámiť s tromi novými titulmi. Veríme, že si tieto vizuálne skvosty získajú vašu pozornosť a prebudia estetické emócie.

V novinkách z kategórie nástenných kalendárov máme jeden síce tradičný titul, ale s prekvapením. Potom úplne nový kalendár, z ktorého neodtrhnete oči, a potom zážitok, ktorý potrvá celých dvanásť mesiacov. Tešíte sa? Už aby bol január!

 

Exkluzívny kalendár Renaissance

Pre renesančné maliarstvo je typická perspektíva, anatomická presnosť pohybu a výrazu a realistická farebnosť. Ideálom krásy je človek plný optimizmu a života. Exkluzívny kalendár Renaissance obsahuje najznámejšie diela renesančných umelcov ako Leonardo da Vinci, Sandro Botticelli, Albrecht Dürer, Michelangelo Buonarroti, Raffael Santi a Tizian. Otvorte si exkluzívnu galériu renesančného umenia u seba doma a kedykoľvek budete chcieť, potešte sa pohľadom na klenoty tohto neopakovateľného obdobia.

Nástenný kalendár Renaissance

 

Exkluzívny kalendár Verticalphoto

Prezrite si ju poriadne. Od hlavy až po päty. Vychutnávajte si každý centimeter dokonalej fotografie. Panoramatické snímky našej úchvatnej planéty vám tentokrát ponúkame v nevšednom formáte – na výšku. Formát kalendára na výšku je ideálny na zavesenie v užšom priestore, avšak s dostatkom priestoru pred ním, aby ste mohli poodstúpiť a vnímať tú krásu v detaile i v celku. Preleťte sa v balóne nad tureckou Kappadokiou, prejdite sa po benátskych vodných kanáloch, pokochajte sa kláštorom Tigrie hniezdo v Bhutáne, doprajte si úchvatné pohľady na Yosemitský národný park, zadržte dych nad kľukatiacou sa cestou do priesmyku Stelvio v Južnom. Svetu výškový formát svedčí, uvidíte.

Nástenný kalendár Verticalphoto

 

Exkluzívny kalendár Burlesque

Krásne kostýmy, ženskosť a erotika. Pierka, korzety a flitre. Hoci k burleske patrí vyzliekanie, nikdy nie je odhalené všetko. Umelkyne, ktoré sa tomuto delikátnemu žánru venujú hovoria, že burleska nie je iba o nahote. Že je to životný štýl. Že nejde o to, čo je vidieť, ale o to, čo zostane skryté. Okoreňte si pohľad na svet trochou burlesky! Je charizmatická, originálna, vzrušujúca. Máštýl a veľký zmysel pre detail. A my sme ju pre vás dostali do kalendára.

Nástenný kalendár Burlesque

 

Kalendár Na muške...

Kalendár Na muške... je našou stálicou, v novinkách ho tento rok uvádzame preto, že sme ho otočili na šírkový formát. Akčné fotografie prírody a zvierat vďaka nemu vyniknú naplno, navyše viac priestoru dostáva farebné pozadie, ktoré dodáva fotografiám nádhernú atmosféru. Uvidíte súboj majestátnych jeleňov, boxujúcich zajacov, šprintujúcu líšku, bažanta s kŕdľom vrabcov i jazveca po kúpeli.

Nástenný kalendár Na muške...

 

Kalendár Time for Tea

Čajový rituál je oázou pokoja v uponáhľaných dňoch. Tiež naň zabúdate? Pre všetkých milovníkov čaju sme vytvorili originálny a vizuálne príťažlivý nástenný kalendár, ktorý vám pripomenie, že je čas na čaj. Sadnite si so šálkou obľúbeného čaju do pohodlného kresla, privoňte k harmonickej súhre bylín, sledujte pomaly stúpajúci dym zo šálky a vychutnajte si čistú chuť přírody, aj chvíľku pre seba. Váš súkromný dizajnový čajový obrad bude sprevádzať nová inšpirácia. Tento kalendár ozdobí každú kanceláriu alebo domov, môže byť výborným darčekom. Pretože, kto by nemal rád čaj?

Nástenný kalendár Time for Tea

 

Kalendár Art Naive - Henri Rousseau

Pravdepodobne najvplyvnejší maliar naivného umenia si zaslúži vlastný kalendár. Jeho tvorba je farbistá, optimistická, až bezstarostná. Henri Rousseau vás privedie do rozprávkového sveta džungle, za divokými zvieratami aj medzi ľudí, scény sú pestrofarebné, perspektíva podlieha fantázii. Vedeli ste, že jeho obrazmi sa inšpirovali tvorcovia série animovaných filmov Madagaskar? A že si jeho tvorbu kupovali takí velikáni ako Paul Gauguin, Pablo Picasso alebo Vasilij Kandinskij?

Nástenný kalendár Art Naive - Henri Rousseau

 

Kalendár Girls

Hľadáte pikantný kalendár šikovných rozmerov, ktorý by sa zmestil napríklad do skrinky? Práve ste ho našli! Za málo peňazí dostanete veľa muziky. Tieto dámy s vami rozohrajú hru na potešenie z krásy, kedykoľvek im venujete svoju pozornosť.

Nástenný kalendár Girls

 


 

 

V prípade záujmu o výrobu kalendárov a diárov podľa vašich predstáv nás prosím kontaktujte telefonicky: +421 908 904 426, e-mailom: obchod@helma365.eu.