Máme pre vás výzvu. Výzvu zberateľskú. Poďte sa spolu s nami stať zberateľmi pekných chvíľ. Vyhľadávajte ich, hýčkajte si ich a uchovávajte. A začnite kľudne hneď dnes.

Ako na to?

Zberateľ pekných chvíľ chodí po svete s pokorou, s očami otvorenými. Díva sa, kam sa iní nemajú čas pozrieť. Hľadá, kde by iní nehľadali, je trpezlivý a sústredený. A keď nájde peknú chvíľu, opatrne ju uschová vo svojej zbierke. Pridá ju k ostatným pokladom, chodí ju obdivovať, stará sa o ňu.

 

Zberateľ pekných chvíľ nepotrebuje žiadne zvláštne vybavenie, talent ani rozpočet. Stačí mu zapojiť všetky zmysly, vedieť, čo hľadá - a čo mu to prináša. Každá ďalšia pekná chvíľa, ktorú si stihneme všimnúť a uvedomiť si, sa počíta. Aj keď je zdanlivo prchavá a neuchopiteľná, v našej zbierke získa tvár, meno a zmysel. Pekné chvíle totiž robia pekné pocity. A pekné pocity robia z ľudí dobrých ľudí.

 

Zaznamenať si pekné chvíle do zápisníka má ešte jednu výhodu. Dáva nám možnosť si peknú chvíľu ešte raz precítiť a zažiť. A potom sa k nej vracať, kedykoľvek máme chuť a náladu.

 

Máme pre vás aj inšpiráciu zo zápisníkov pre Váš #VzácnýČas

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Viac inšpirácie a ukážok nájdete na stránke Vzácnýčas.cz

 

Aktuálna ponuka zápisníkov pre váš #VzácnýČas:

bodkovaný zápisník | linajkový zápisník | zápisník A6 | zápisník A5 |

 

Navrhneme a vyrobíme aj pre vás reklamné diáre a zápisníky ako vhodné firemné darčeky, ktoré firmu reprezentujú 365 dní v roku:

Reklamní diáre