Ako zabaviť deti a prebudiť v nich tvorivosť? S našimi novými 3D skladacími omaľovánkami z tvrdého papiera. Orol a sova, princezná a kočiar, lietadlo či auto, to sú len niektoré z tém kreatívnych setov v našej ponuke. Vyberať môžete z rôznych farebných a hravých motívov hračiek, zvierat, rozprávok či vianočných ozdôb.

 

Koncept 3D skladacích omaľovánok z papiera rozvíja detskú predstavivosť, zručnosť, priestorové vnímanie a fantáziu. Nechajte deti, nech si omaľovánky vymaľujúpodľa vlastných predstáv, poskladajúich podľa jednoduchého návodu a umiestnia na výstavu tam, kde im i celej rodine bude ich výtvor robiť radosť.

 

Bez použitia lepidla a nožničiek sú 3D omaľovánky vhodné už pre deti od štyroch rokov. S tvrdým papierom sa výborne manipuluje a zároveň vám dielo i niečo vydrží – vystavené na poličke, či povesené zo stropu.

Návod na zostavenie 3D modelu: http://3domalovanky.cz

 

3D skladacie omaľovánky podporujú fantáziu, žijú svojím životom a majú navyše ešte jeden obrovský bonus. A to je radosť z tvorby. Vo svete je tento princíp známy ako IKEA efekt a jeho podstatou je, že si viac vážime vecí, ktoré sme vyrobili alebo zostavili sami.

 

3D skladacie omaľovánky sú pre deti výzvou i odmenou. Sú výborným kompromisom medzi dostatočnou námahou a hrdosťou na výsledok. Zabavia a neodradia náročnosťou skladania. U detí podporujú samostatnosť i kompetencie začať a dokončiť svoj vlastný projekt.